Spaudos darbai

Suteikite gyvybę savo idėjoms – tegul mintys virsta kūriniu, žadinančiu smalsumą.
UAB "LAIVA" siūlo pilną spaudos darbų asortimentą. Galime Jums, pagaminti atviruką, skrajutę, plakatą, lankstinuką, katalogą, pakuotę, kalendorius ir atlikti kitus spaudos darbus įgyvendinant Jūsų idėjas.

 

Spaudos rūšys:

Skaitmeninė spauda

Spausdinant mažo tiražo leidinius ar vienetinius plakatus, patogiausia naudoti skaitmeninės spaudos technologiją. Didžiausias tokios spaudos privalumas – platus formatų pasirinkimas (nuo A6 iki labai didelių formatų) ir minimalus tiražas (nuo 1 kopijos). Šiuo spaudos būdu gaminama įvairi produkcija: vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, kalendoriukai, tentai, plakatai ir kt.

Šilkografija

Šilkografija arba trafaretinė spauda — tai spaudos būdas, kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant norimo gaminio. Šilkografija naudojama ant įvairių paviršių ir medžiagų, kaip popierius, medis, plastikas, audinys, keramika, stiklas, metalas ir t.t.
trafaretas [it. traforetto < traforo - skylėtas] plokštelė piešiniui ar įrašui padauginti, nuspalvinti; piešinį arba įrašą sudaro pro plokštelės skyles patekę dažai.


Ofsetinė spauda

Ofsetinė spauda – aukšta spaudos kokybė ir mažos paruošimo išlaidos. Dideliais tiražais spausdinama įvairi produkcija – nuo vizitinių kortelių iki didelės apimties leidinių, nuo ploniausio popieriaus skrajučių iki kartoninių pakuočių.
Rūpinamės visais papildomais spaudos apdailos darbais: laminavimu, įrišimu, perforacija, lankstymu, kirtimu, kongrevu, numeravimu ir kt.

Folijavimas

Folijavimas – tai plona folijos juosta, kuri specialia forma prispaudžiama prie pagrindo. Tai gali būti atvirukai, vokai, blankai, vizitinės ir net dėžutės.
Folijavimas naudojamas norint etiketei suteikti metalizuoto paviršiaus įspūdį. Šis apdirbimo būdas yra brangus, tačiau tapo standartu alkoholio, kosmetikos ir farmacijos produktų pakuotėms bei etiketėms, nes jis siejamas su prabangą ir išskirtinumą simbolizuojančių brangiųjų metalų – aukso bei sidabro – spalvomis. Folijuotas logotipas ar jo dalis, ornamentas ar iškilmingas tekstas, žėrintis meniniame kvietimo, atviruko, aplanko ar kito leidinio popieriuje, atrodys solidžiai ir originaliai.